KONST / Litografier / Färglitografi 13862140
nr 1386 2140
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/270, par i eka. Motivet: 28x23, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
måndag 22 mars 2021
kl 19:55:41
22 mar
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg